Wizualizacje

REGULAMIN WIZUALIZACJI ŁAZIENEK

CERAMIC HOUSE 

1.        Wizualizacja wykonywana jest wyłącznie z płytek z oferty CERAMIKI KOŃSKIE , CERAMIKI COLOR i STARGRES, dostępnych w sprzedaży w salonie firmowym.

2.        Wizualizacja przy zakupie wszystkich płytek z projektu jest darmowa. Warunkiem wykonania wizualizacji jest wpłata zadatku w kwocie 300 zł, który zwracany jest przy finalizacji zamówienia.  Kwota 300 zł dotyczy jednego pomieszczenia, za każde następne pomieszczenie zadatek wzrasta o wielokrotność pomieszczeń.

3.        Wizualizacja wykonywana jest w ciągu 2- 3 dni od podania wymiarów łazienki i wpłaty zadatku. Wszystkie projekty wysyłane są na adres email podany przez klienta.

4.        Klient zobowiązany jest do dostarczenia układu i dokładnych wymiarów łazienki, oraz wybrania zestawu płytek .

5.        Wizualizacja może być wykonana do 3 kolekcji płytek, jednak jej czas może się wydłużyć , o jaki czas decyduje projektant.

6.        Głównym celem wykonanej wizualizacji jest pokazanie koncepcji ułożenia płytek w łazience. Wizualizacja nie jest projektem .

7.        Wizualizacja nie zawiera opracowania technicznego, lecz na życzenie klienta projektant może przekazać rzuty poszczególnych ścian z ułożeniem płytek ,bez wymiarów .

8.        Po zaakceptowaniu wizualizacji, projektant wyliczy szacunkową ilość płytek , ilość płytek zaokrąglana jest do pełnych paczek .  Klient powinien zweryfikować ilość  płytek ze swoim wykonawcą przed ich zakupem.

9.        Wpłacenie zadatku jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

strona korzysta z plików cookies