Salon płytek ceramicznych – Końskie

Zapraszamy do największego salonu płytek ceramicznych w regionie. Na 300m2 metrach kwadratowych znajdą Państwo ponad 200 ekspozycji, które prezentują kilkaset wzorów płytek firm Ceramika Końskie, Stargres, Ceramika Kolor oraz Ceramika Bianca.

W Ceramic House macie Państwo gwarancje najwyższej jakości płytek ceramicznych dostarczanych bezpośrednio od producenta. Nasi architekci bezpłatnie pomogą Państwu zaaranżować wybrane pomieszczenie, a dzięki wizualizacjom pobudzimy Państwa wyobraźnię, jak w rzeczywistości może wyglądać łazienka, salon lub kuchnia.

Dbamy przede wszystkim o atrakcyjną ofertę, która jest dostosowana do różnorodnych gustów naszych klientów, ale także zróżnicowana cenowo. W swojej ofercie posiadamy duży wybór ceramiki sanitarnej oraz armatury łazienkowej.

Większość płytek dostępnych jest na miejscu dzięki bliskiemu sąsiedztwu magazynu głównego należącego do zakładu produkcyjnego.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również bezpłatny parking, a nasza profesjonalna obsługa odpowie na każde Państwa pytanie związane z naszymi produktami. Dodatkowo, wykwalifikowana obsługa i miła atmosfera pomogą Państwu dokonać przemyślanych zakupów.

Państwa zadowolenie jest dla nas dużą satysfakcją!

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Salonu!

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

strona korzysta z plików cookies